Hoofdsponsor

Aegon.nl
 
 Sponsor
ORANJEWOUD
 Partner
Lotto
Sitemap
Contact webmaster
   Registreren    Interactie    Vraag en antwoord    Inschrijven    Webwinkel  

Medewerkers Bondsbureau

Bondsbureau

Directeur
Monica Visser
monica.visser@knrb.nl

Financieel manager

Ruud Bakker
ruud.bakker@knrb.nl

Financieel administrateur / assistent controller
Janna van den Berg
janna.van.den.berg@knrb.nl 

Technisch directeur
Hessel Evertse
hessel.evertse@knrb.nl 

Team Manager
Nienke Wind
nienke.wind@knrb.nl

Medewerker Communicatie
Nanette Bertens 
nanette.bertens@knrb.nl

Accountmanager Sponsoring
Anneluut Eerkens
anneluut.eerkens@knrb.nl

Manager Communicatie a.i.
Gaby Kuijpers
gaby.kuijpers@knrb.nl


Co÷rdinator Opleidingen & Wedstrijdzaken
Kristel Kooij 
kristel.kooij@knrb.nl

Docent
Jeanne Stockmann
jeanne.stockmann@knrb.nl

Organisatorisch Medewerker

Sylvia van den Bosch
sylvia.van.den.bosch@knrb.nl

Accountmanager Roeiverenigingen
Margriet Zietse
margriet.zietse@knrb.nl