Hoofdsponsor

Aegon.nl
 
 Partner
Lotto
Sitemap
Contact webmaster
   Registreren    Vraag en antwoord    Inschrijven    Webwinkel  

Medewerkers Bondsbureau

Bondsbureau

Directeur
Monica Visser
monica.visser@knrb.nl

Financieel manager

Ruud Bakker
ruud.bakker@knrb.nl

Manager sportparticipatie
Kristel Kooij 
kristel.kooij@knrb.nl

Accountmanager verenigingen
Margriet Zietse
margriet.zietse@knrb.nl

Organisatorisch medewerker sportparticipatie
Leonie Redder
Opleidingen@knrb.nl

Stagiair sportparticipatie
Benita de Man
sportparticipatie@knrb.nl

Technisch directeur
Hessel Evertse
hessel.evertse@knrb.nl 

Teammanager rowing team NL
Nienke Wind
nienke.wind@knrb.nl

Accountmanager communicatie & sponsoring
Anneluut Eerkens
anneluut.eerkens@knrb.nl

Manager communicatie a.i.
Gaby Kuijpers
gaby.kuijpers@knrb.nl

Management assistent en communicatie 
Marloes Polman
marloes.polman@knrb.nl

Management assistent
Sigrid Dogger
sigrid.dogger@knrb.nl

Verzoeken vanuit de pers voor het Aegon nationaal roei team kunnen het beste geadresseerd worden aan de teammanager nienke.wind@knrb.nl met in de cc gaby.kuijpers@knrb.nl en anneluut.eerkens@knrb.nl

Andere persverzoeken kunnen gestuurd worden naar gaby.kuijpers@knrb.nl en anneluut.eerkens@knrb.nl.