Hoofdsponsor

Aegon.nl
 
 Sponsor
ORANJEWOUD
 Partner
Lotto
Sitemap
Contact webmaster
   Registreren    Interactie    Vraag en antwoord    Inschrijven    Webwinkel  

Nationaal Coachteam

Opsporen en begeleiden van Beloften

Ronald Florijn
coach U18 RowingTeamNL
ronald.florijn@knrb.nl
+31 (0)6 42496362

Opleiden van Talent

Marit van Eupen
bondscoach Talentopleiding / Teamleader U23 RowingTeamNL
marit.van.eupen@knrb.nl
+31 (0)6 28679237

Jan-Willem van der Wal
teammanager U23 RowingTeamNL 
janwillem.van.der.wal@knrb.nl
+31 (0)6 42272000

Leveren van Topprestaties

Jeroen Spaans
coach Aegon RowingTeamNL
jeroen.spaans@knrb.nl
+31 (0)6 41145037

Rob Jonkman
coach Aegon RowingTeamNL
rob.jonkman@knrb.nl
+31 (0)6 54641576

Eelco Meenhorst
coach Aegon RowingTeamNL
eelco.meenhorst@knrb.nl
+31 (0)6 51270226

Jan Klerks
coach Aegon RowingTeamNL
jan.klerks@knrb.nl
+31 (0)6 51107617   

Geert-Jan Derksen
coach Aegon RowingTeamNL
geert-jan.derksen@knrb.nl
+31 (0)6 52680917   

Titus Weijschedé
coach Aegon RowingTeamNL
titus.weijschede@knrb.nl
+31 (0)6 29196083   

Mark Emke
headcoach Men Aegon RowingTeamNL
mark.emke@knrb.nl
+31 (0)6 51328159   

Kirsten van der Kolk
coach Aegon RowingTeamNL
kirsten.van.der.kolk@knrb.bl     
+31 (0)6 19636837   

Nienke van Zijp
coach Aegon RowingTeamNL
nienke.van.zijp@knrb.bl     
+31 (0)6 25375957   

Diederik Simon
coach AEGON RowingTeamNL
diederik.simon@knrb.nl
+31 (0)6 24751075   

Josy Verdonkschot
headcoach Aegon RowingTeamNL
josy.verdonkschot@knrb.nl
+31 (0)6 51153558  

Prestatie Ondersteunend Specialisten Team

Rens Salomé
embedded Scientist Aegon RowingTeamNL
rens.salome@knrb.nl
+31 (0)6 24153052

Topsportmanagement

Nienke Wind
manager Aegon RowingTeamNL
nienke.wind@knrb.nl
+31 (0)20 6462740

Nico Rienks
technisch adviseur Aegon RowingTeamNL
nico.rienks@knrb.nl
+31 (0)6 53785895

Hessel Evertse
technisch directeur
high performance manager Aegon RowingTeamNL
hessel.evertse@knrb.nl
+31 (0)6 21546089