Hoofdsponsor

Aegon.nl
 
 Partner
Lotto
Sitemap
Contact webmaster
   Registreren    Vraag en antwoord    Inschrijven    Webwinkel  

Nationaal Coachteam

Sporttechnische staf & specialistenteam Aegon Nationaal Roeiteam


HighPerformance Management

Hessel Evertse, technisch directeur
hessel.evertse@knrb.nl 

Nienke Wind, manager Nationaal Roeiteam
nienke.wind@knrb.nl

Roline Repelaer van Driel, accountmanager CTO
Roline.repelaer@knrb.nl

Bondscoaches dames

Josy Verdonkschot (hoofdcoach)
josy.verdonkschot@knrb.nl

Kirsten van der Kolk
Kirsten.van.der.kolk@knrb.nl

Nienke van Zijp
Nienke.van.zijp@knrb.nl

Titus Weijschede
titus.weijschede@knrb.nl


Bondscoaches heren

Mark Emke (hoofdcoach)
mark.emke@knrb.nl

Jeroen Spaans
Jeroen.spaans@knrb.nl

Eelco Meenhorst
Eelco.meenhorst@knrb.nl

Rene Mijnders
Rene.mijnders@knrb.nl


Specialisten Team

Bondsartsen

Floor Kappelhoff
Kasper Janssen

Fysiotherapeuten

Bert de Boer
Jelle Visser
Rutger Coerman

Masseurs

Rene Eibrink
Thijs Geurts
Gerrit van Olst
Gerrit Zoomer

Strength&Condition Trainers

Tjalling Knijff
Theo Pickles

Embedded Scientists

Rens Salomé
Mathijs Hofmijster

TALENTONTWIKKELING

Sporttechnische staf & specialistenteam junioren / talentontwikkeling

Ronald Florijn, bondscoach junioren
Ronald.florijn@knrb.nl

Marit van Eupen, bondscoach talentontwikkeling
Marit.van.eupen@knrb.nl

Jan-Willem van der Wal, teammanager talentontwikkeling
Jan-willem.van.der.wal@knrb.nl

Sporttechnische staf para-roeien

Fedor Hes, adviseur
Fedor.hes@knrb.nl

Merel L’Ami, teammanager