Hoofdsponsor

Aegon.nl
 
 Sponsor
ORANJEWOUD
 Partner
Lotto
Sitemap
Contact webmaster
   Registreren    Vraag en antwoord    Inschrijven    Webwinkel  

Contactpersonen

Jury en KNRB

Hoofd van de Jury van het Klassement Marathonroeien is Humphrey Spoor: hspoor -at- bluewin.ch

Namens het KNRB Bestuur is Geri Donkervoort, Commissaris Breedtesport contactpersoon: commissarissportontwikkeling@knrb.nl

Het KNRB Bondsbureau is te bereiken via: info@knrb.nl

Contactpersonen verenigingen

Aeneas
Marjan Straver, marjan@magistraver.nl

Alkmaarse ARZV
Remco van der Kooij, r.kooy25@upcmail.nl, 072.5643885

Alphen
Jos Ensing, jos.ensing@ziggo.nl, 071.3416326

Amenophis
Ad Traa, a.traa@hccnet.nl, 036.5239208

De Amstel
Rob Muda, rob.muda@orange.nl, 0294.410923 / 06.14875834

Aross
Peter Vissenberg, peter@vissenberg.eu

Beatrix
Menno Treffers, menno.treffers@philips.com

Belos
Andre Verburgh, a.verburgh@hetnet.nl, 06.52500921

WSV Binnenmaas
Arno de Koningh, arnodekoningh@planet.nl, 0186.603736

Cornelis Tromp
Anne Boshuizen, toercommissie@ctromp.nl, 035.6566619 / 06.27186211

DDS
Eelco van der Lely, eelcovdlely@zonnet.nl, 06.48953691

’t Diep
Hanny van der Aa, mariusvanderaa@hetnet.nl, 0521.516971
Jogchum Straatsma, jogchumstraatsma@home.nl, 0522.474386

Dordtsche
Maarten den Outer, maartendeno@orange.nl, 0184.641561

De Drie Provinciën
Henny Haerkens, h.haerkens@inter.nl.net, 06.12633755 / 0246754282
Aron van der Wees, aronvdwees@home.nl, 0486.474731 / 06.53426796

De Drag
Els Houwink, ehouwink@planet.nl

De Eem
Anja van der Keijl, anjavdk@xs4all.nl, 035.5311714

Culemborgse Watersportvereniging De Helling
Yvonne Gooijer, ygooijer@wanadoo.nl, 0344.880008

RV De Hertog
Fred Boelens, marathon@rvdehertog.nl, 06.20811301

De Hunze
Ank Brouwer, h.brouwer@home.nl, 050.5255501

Jason
Joan Voetelink, joan.voetelink@hetnet.nl, 026.3886258

De Krom
Andre Derksen, andre.derksen@oracle.com, 0348.423608

De Laak
Martin Paasman, martin_paasman@zonnet.nl, 06.40345136

Laga 
Commisaris T – Ringvaartcommissie, t@laga.nl, 015.2125266

De Maas 
R.H.A. Baron van Lynden, hugovanlynden@hetnet.nl, 070.3474878

De Maas
Willem-Jan Veen, willem@plantage.demon.nl, 010.2427940, 06.54313181

Nautilus
Ton de Boer, adeboer2241@hetnet.nl, 010.4517453

AUSR Orca
L. Dijkstra, competitie@orcaroeien.nl, 06.24668300

Pampus
Carolien Middelink, a.middelink7@upcmail.nl, 06.41748010

Pontos
Pontos Toercommissie, toer@rvpontos.nl

RIC
Jeanne  Stockmann, jeanne@ricamsterdam.nl, 020-6944958

Rijnland
Jan Doffegnies, j.doffegnies@planet.nl, 070.5140364

Saurus
Maaike Witlox competitiecommissaris@msrvsaurus.nl

Skřll
Laura van Maaren, laura@vspa.nl, 06.20357522

Het Spaarne
Rob Helbes, R.Helbes@planet.nl, 023.5261316

De Stern
Frans Braak, frans.braak@wxs.nl, 0251.254553

Twentse Roeivereniging Tubantia
T. Meijer, marathonroeien@trvtubantia.nl, 074.2430384

Viking
Theo Visser, thmm.visser@wanadoo.nl, 0346.560839, 06.40802575

Wetterwille
Frans Haagen, f.haagen@versatel.nl, 058.2552160

Willem III
Bestuur, bestuur@willem3.nl

WRV De Zaan
Huib van Drooge, jhvandrooge@chello.nl, 075.6288639

WRV De Zaan
Erik Zant, erik.z@zix.nl, 075-6355842

Zwolsche
Henk de Bie, henk.de.bie@planet.nl, 038-4600822

ZZV
Sandra de Wit, l.wit7@chello.nl