Hoofdsponsor

Aegon.nl
 
 Sponsor
ORANJEWOUD
 Partner
Lotto
Sitemap
Contact webmaster
   Registreren    Interactie    Vraag en antwoord    Inschrijven    Webwinkel  

Contactpersonen

Jury en KNRB

Hoofd van de Jury van het Klassement Marathonroeien is Humphrey Spoor: hspoor -at- bluewin.ch

Namens het KNRB Bestuur is Geri Donkervoort, Commissaris Breedtesport contactpersoon: commissarissportontwikkeling@knrb.nl

Het KNRB Bondsbureau is te bereiken via: info@knrb.nl

Contactpersonen verenigingen

Aeneas
Marjan Straver, marjan@magistraver.nl

Alkmaarse ARZV
Remco van der Kooij, r.kooy25@upcmail.nl, 072.5643885

Alphen
Jos Ensing, jos.ensing@ziggo.nl, 071.3416326

Amenophis
Ad Traa, a.traa@hccnet.nl, 036.5239208

De Amstel
Rob Muda, rob.muda@orange.nl, 0294.410923 / 06.14875834

Aross
Peter Vissenberg, peter@vissenberg.eu

Beatrix
Menno Treffers, menno.treffers@philips.com

Belos
Andre Verburgh, a.verburgh@hetnet.nl, 06.52500921

WSV Binnenmaas
Arno de Koningh, arnodekoningh@planet.nl, 0186.603736

Cornelis Tromp
Anne Boshuizen, toercommissie@ctromp.nl, 035.6566619 / 06.27186211

DDS
Eelco van der Lely, eelcovdlely@zonnet.nl, 06.48953691

’t Diep
Hanny van der Aa, mariusvanderaa@hetnet.nl, 0521.516971
Jogchum Straatsma, jogchumstraatsma@home.nl, 0522.474386

Dordtsche
Maarten den Outer, maartendeno@orange.nl, 0184.641561

De Drie Provinciën
Henny Haerkens, h.haerkens@inter.nl.net, 06.12633755 / 0246754282
Aron van der Wees, aronvdwees@home.nl, 0486.474731 / 06.53426796

De Drag
Els Houwink, ehouwink@planet.nl

De Eem
Anja van der Keijl, anjavdk@xs4all.nl, 035.5311714

Culemborgse Watersportvereniging De Helling
Yvonne Gooijer, ygooijer@wanadoo.nl, 0344.880008

RV De Hertog
Fred Boelens, marathon@rvdehertog.nl, 06.20811301

De Hunze
Ank Brouwer, h.brouwer@home.nl, 050.5255501

Jason
Joan Voetelink, joan.voetelink@hetnet.nl, 026.3886258

De Krom
Andre Derksen, andre.derksen@oracle.com, 0348.423608

De Laak
Martin Paasman, martin_paasman@zonnet.nl, 06.40345136

Laga 
Commisaris T – Ringvaartcommissie, t@laga.nl, 015.2125266

De Maas 
R.H.A. Baron van Lynden, hugovanlynden@hetnet.nl, 070.3474878

De Maas
Willem-Jan Veen, willem@plantage.demon.nl, 010.2427940, 06.54313181

Nautilus
Ton de Boer, adeboer2241@hetnet.nl, 010.4517453

AUSR Orca
L. Dijkstra, competitie@orcaroeien.nl, 06.24668300

Pampus
Carolien Middelink, a.middelink7@upcmail.nl, 06.41748010

Pontos
Pontos Toercommissie, toer@rvpontos.nl

RIC
Jeanne  Stockmann, jeanne@ricamsterdam.nl, 020-6944958

Rijnland
Jan Doffegnies, j.doffegnies@planet.nl, 070.5140364

Saurus
Maaike Witlox competitiecommissaris@msrvsaurus.nl

Skřll
Laura van Maaren, laura@vspa.nl, 06.20357522

Het Spaarne
Rob Helbes, R.Helbes@planet.nl, 023.5261316

De Stern
Frans Braak, frans.braak@wxs.nl, 0251.254553

Twentse Roeivereniging Tubantia
T. Meijer, marathonroeien@trvtubantia.nl, 074.2430384

Viking
Theo Visser, thmm.visser@wanadoo.nl, 0346.560839, 06.40802575

Wetterwille
Frans Haagen, f.haagen@versatel.nl, 058.2552160

Willem III
Bestuur, bestuur@willem3.nl

WRV De Zaan
Huib van Drooge, jhvandrooge@chello.nl, 075.6288639

WRV De Zaan
Erik Zant, erik.z@zix.nl, 075-6355842

Zwolsche
Henk de Bie, henk.de.bie@planet.nl, 038-4600822

ZZV
Sandra de Wit, l.wit7@chello.nl