Hoofdsponsor

Aegon.nl
 
 Sponsor
ORANJEWOUD
 Partner
Lotto
Sitemap
Contact webmaster
   Registreren    Vraag en antwoord    Inschrijven    Webwinkel  

Uitslagen NK Indoor

Nederlands Kampioenen Indoorroeien 2011


Senioren

 

 

Mannen

Harmen Eefting (Njord)

05:52.1

Vrouwen

Jenny van Dobben de Bruijn (Nereus)

06:46.6

Lichte mannen

Diederick van den Bouwhuijsen

06:20.6

Lichte vrouwen

Nienke van Hoogenhuyze (Triton)

07:06.7

 

 

 

Senioren B

 

 

Mannen

Govert Viergever (Nereus)

06:02.6

Vrouwen

Jenny de Jong (Triton)

06:58.4

Lichte mannen

Bart Lukkes (Proteus Eretes)

06:24.4

Lichte vrouwen

Martje de Jong (Nereus)

07:30.0


Junioren

 


Jongens 18

Amos Keijser (De Laak)

06:13.7

Meisjes 18

Medien van der Laan (de Hunze)

07:22.3

Jongens 16

Jaap Scholten (het Spaarne)

06:23.4

Meisjes 16

Wies Rebel (De Laak)

07:26.6



Nederlands Kampioenen Indoorroeien 2010


Senioren

 

 

Mannen

Harmen Eefting (Njord)

05:49.7

Vrouwen

Jenny van Dobben de Bruijn (Nereus)

06:49.9

Lichte mannen

Arnoud Greidanus (Proteus Eretes)

06:16.6

Lichte vrouwen

Nienke van Hoogenhuyze (Triton)

07:07.7

 

 

 

Senioren B

 

 

Mannen

Boudewijn RoŰll (Asopos de Vliet)

05:57.9

Vrouwen

Rianne Schoo (Okeanos)

06:51.6

Lichte mannen

Jort van Gennep (Breda)

06:23.9

Lichte vrouwen

Marleen van Roessel (Orca)

07:25.5

 

 

 

Junioren

 

 

Jongens 18

Job Heidweiller (Spaarne)

06:20.6

Meisjes 18

Elsbeth Zielman (Okeanos)

07:09.0

Jongens 16

Amos Keijser (De Laak)

06:21.3

Meisjes 16

Wies Rebel (De Laak)

07:31.6



Nederlands Kampioenen Indoorroeien 2009

Senioren

 

 

Heren

Roel Braas

05:52.2

Dames

Jenny van Dobben de Bruin

06:45.2

Lichte heren

Roeland Lievens

06:17.1

Lichte dames

Maaike Head

07:09.4

 

 

 

Senior B

 

 

Heren

Ruben Knab

05:55.3

Dames

Rianne Schoo

06:50.0

Lichte heren

Sander van Dijk

06:22.7

Lichte dames

Daphne van Wees

07:27.6

 

 

 

Junioren

 

 

Meisjes 16

Kirsten Lanz

07:19.1

Jongens 16

Tone Wieten

06:20.5

Meisje 18

Mirte Balken

07:14.3

Jongens 18

Martijn Veling

06:29.2

 

 

 


Nederlands Kampioenen Indoorroeien 2008

Senior A

Heren:

Roel Braas (Okeanos)

05:52.1

Dames:

Jenny van Dobben de Bruijn (Nereus)

06:50.2

Lichte heren:

Roeland Lievens (Proteus-Eretes)

06:16.5

Lichte dames:

Maaike Head (Skadi)

07:15.5


Senior B

Heren:

Ruben Knab (Nereus)

05:56.1

Dames:

Rianne Schoo (Okeanos)

06:56.0

Lichte heren:

Sander van Dijk (Proteus-Eretes)

06:24.6

Lichte dames:

Amber van Zomeren (Nereus)

07:28.3


Junioren

Jongens 18

Tim van de Vendel  (De Laak)

06:24.4

Meisjes 18

Annebel Keijzer (Sk°ll)

07:13.2

Jongens 16

Bastiaan Vervoort (Nautilus)

06:34.4

Meisjes 16

Elsbeth Zielman (Zwolsche)

07:21.1

 


Aangepast roeien (geclassificeerd)

Heren LTA

Tim de Vries (RIC)

03:16.4

Dames LTA

Esther van der Loos

04:28.6



Nederlands Kampioenen Indoorroeien 2007

Heren

SA

Jan Willem Gabriels

Gyas

LSA

Marshall Godschalk

Nereus

SB

Roel Braas

Okeanos

LSB

Joris Pijs

Gyas

HLTA Paul de Jong  Amphitrite 
J18 Willem Sprokholt Okeanos 
J16 Tim van de Vendel De Laak

Dames

DSA

Hurnet Dekkers

Sk°ll

LDSA

Maaike Head

Skadi

DSB

Reina Sikkema

Orca

LDSB

Rhea van Leeuwen

Nereus

DLTA Joleen Hakker Arboned
M18 Nicole Beukers Die Leythe
M16 Annebel Keijzer Amycus

 

De volledige uitslagen zijn te bekijken op de [uitslagenpagina] van het NK Indoor.