Hoofdsponsor

Aegon.nl
 
 Sponsor
ORANJEWOUD
 Partner
Lotto
Sitemap
Contact webmaster
   Registreren    Vraag en antwoord    Inschrijven    Webwinkel  

Equipes & resultaten 2007

Medialle winnaars 2007 [.xls] [download]

Equipe Europees Kampioenschap

Poznan, 21 t/m 23 september 2007

EQUIPE

M1x

Robin van Keeken (Njord)
coach: Jeroen Timmerman


W1x

 

Sanne Beukers (Euros)
coach: Lloyd van Hout

W8+

 

 

Laetitia Siegelaar (Nereus)
Nikki Oude Elferink (Proteus-Eretes)
Noortje van der Vliet (Aegir)
Janine Vermeulen (Vidar)
Debora Douma (Proteus-Eretes)
Jacoline Melis (Phocas)
Janneke Willemse (Nereus)
Rose Jansen (Gyas)
stuur: Eva Hengst
coach: Thijs Koetsier

 

Equipe World Rowing Championships

MŁnchen, 26 augustus - 2 september 2007

EQUIPE

M1x        Sjoerd Hamburger      

M2-         Willem Jan de Graaf
              Bart Sjenitzer

M4+        Olaf van Andel 
              Rogier Blink
              Reinder Lubbers
              Christof Coenders 
              Stuur: Hergen Meijer

M4-         Gijs Vermeulen
              Jan Willem GabriŽls
              Matthijs Vellenga
              Geert Cirkel

M8+        Mitchel Steenman
              Gerritjan Eggenkamp
              Diederik Simon
              Simon Glazenborg
              Daniel Mensch
              Roel Haen
              Peter Vos
              David Kuiper
              Stuur: Niels van den Bovenkamp

W2-        Helen Tanger
              Nienke Kingma

W8+       Sarah Siegelaar          
              Jacobine Veenhoven
              Marlies Smulders
              Hurnet Dekkers
              Femke Dekker
              Roline Repelaer van Driel
              Annemarieke van Rumpt
              Annemiek de Haan
              Stuur: Ester Workel

LW1x      Marit van Eupen

LW4x      Eeke Thomee
              Annelies Labots
              Katrien Hautvast
              Kirsten van der Kolk

LTA4+     Paul de Jong
              Martin Lauriks
              Marleen Sanderse
              Nienke Vlotman
              Stuur: Djai van de Vondervoort

LM8+      Tom van der Broek
              Pieter Bottema
              Wolter Blankert
              Dennis Beemsterboer
              Maarten Tromp
              Arnoud Greidanus
              Alwin Snijders
              Marshall Godschalk
              stuur: Peter Wiersum

LM2-       Rutger Bruil
              Tim Heijbrock

LM1x      Jaap Schouten

LM4-       Paul Drewes
              Roeland Lievens
              Ivo Snijders 
              Gerard van der Linden

Equipe World Rowing Junior Championships

Beijing, 8-11 augustus 2007

EQUIPE

JM1x       Thijs van Luijck

JM2x       Willem Sprokholt
              Dirk Uittenbogaard

JM4-       Govert Viergever
              Frank van der Ploeg
              Bob van Velsen
              Timo van Wittmarschen

JW2x-     Charlotte Slabbers
              Kirsten Wielaard

JW8+      Nicole Beukers
              Lisanne van Geffen
              Evi van der Graaf
              Bregtje Hermans
              Karlijn Keijzer
              Elisabeth Kleipool
              Tess van Ouwerkerk
              Madeleine Raterink
              HarriŽtte Smook

Equipe Coupe de la Jeunesse

Varese, 3 - 5 augustus 2007

EQUIPE

Meisjes:
1x           Lisa WŲrner

2x           Annick Taselaar
              Sara Papinau Salm

4x-         Lieve Leyssen 
              Maaike Vervloet
              Daphne van Wees
              Nine Douwes Dekker

8+         Lieve Leyssen
             Maaike Vervloet
             Daphne van Wees
             Nine Douwes Dekker
             Lisa WŲrner
             Evelien Navis
             Sara Papinau Salm
             Annick Taselaar
             Stuur: Teuntje Tijssen

Jongens:
1x          Allard van der Hoven

2x          Freek Robbers
              Folkert Kool

4x-         Martijn Kost
              Tim van der Vendel
              Sha Pruiskens
              Elmer van Ewijk

8+          Wijnand Schoemakers
              Berend Huisman
              David ten Napel
              Florian Duterloo
              Daan Heskes
              Bart Jan van der Sleen
              Simon van Schoten
              Gijs Ligtenberg
              Stuur: Berend Mortier

Equipe World Rowing Under 23 Championships

Strathclyde, 27-29 juli 2007

EQUIPE

LM1x      Tim Heijbrock

M2x        Olivier Siegelaar
              Meindert Klem

LM4-       Tycho Muda
              Vincent Muda
              Joeri Bruschinski
              Joris Pijs

M8+        Teun van der Kroef
              Derk Noordhuis
              Robert Wijers
              Harmen Eefting
              Marien Ruppert
              Jerker Menninga
              Jelte van Oostveen
              Luuk Ursem
              Ryan den Drijver

W4-        Swana van Schaardenburg
              Myrthe van Dijk           
              Chantal Achterberg
              Sanne Boerman

W4x        Ellen Maas
              Marije van Amersfoort
              Willemiek Everts
              Katie Steenman

Equipe World Cup III

Luzern, 13-15 juli 2007

EQUIPE

M1x       Sjoerd Hamburger            

M2-        Jozef Klaassen 
             Olaf van Andel

M2-        Willem Jan de Graaf
             Bart Sjenitzer

M4-        Gijs Vermeulen 
             Jan Willem GabriŽls
             Matthijs Vellenga
             Geert Cirkel

M4+       Sander Smulders
              Rogier Blink
              Reinder Lubbers
              Christof Coenders
              Stuur: Hergen Meijer

M8+       Mitchel Steenman
             Gerritjan Eggenkamp
             Diederik Simon
             Simon Glazenborg
             Daniel Mensch
             Roel Haen
             Peter Vos
             David Kuiper
             Stuur: Niels van den Bovenkamp

M4x      Olivier Siegelaar 
            Meindert Klem 
            Dirk Lippits 
            Floris Lievens

LM4-     Ivo Snijders 
            Gerard van der Linden 
            Roeland Lievens 
            Paul Drewes

LM4-     Marshall Godschalk
            Matthijs van Gool
            Arnoud Greidanus
            Wolter Blankert

LM1x     Alwin Snijders

LM1x     Jaap Schouten 

LM8+ (development)       Pieter Bottema
                                     Michiel Jonkman
                                     Jolmer van der Sluis
                                     Reinoud de Groot
                                     Rutger Bruil
                                     Evert Leemreis
                                     Dennis Beemsterboer
                                     Maarten Tromp
                                     Stuur: Peter Wiersum

W2-        Helen Tanger
              Nienke Kingma

W8+       Sarah Siegelaar
              Jacobine Veenhoven
              Marlies Smulders
              Hurnet Dekkers
              Femke Dekker
              Roline Repelaer van Driel
              Annemarieke van Rumpt
              Annemiek de Haan
              Stuur: Ester Workel

LW1x      Marit van Eupen

LW4x (development)  Eeke Thomee
                                Annelies Labots
                                Katrien Hautvast
                                Kirsten van der Kolk

Equipe World Cup II

Amsterdam, 22-24 juni 2007

EQUIPE

M1x       Sjoerd Hamburger             

M1x       Dirk Lippits

M2-        Rogier Blink
             Reinder Lubbers

M4-        Gijs Vermeulen
             Jan Willem GabriŽls
             Matthijs Vellenga
             Geert Cirkel

M4x       Floris Lievens
             Robin van Keeken
             Meindert Klem
             Olivier Siegelaar
                                               
LM1x     Jaap Schouten

LM1x     (skiffeur WK onder 23)
             Tim Heijbrock

LM4-      Ivo Snijders
             Wolter Blankert
             Marshall Godschalk
             Gerard van der Linden

LM4-      (lichte vier-zonder WK onder 23)
             Tycho Muda
             Vincent Muda
             Joris Pijs
             Joeri Bruschinski

LM4-      Alwin Snijders
             Arnoud Greidanus
             Roeland Lievens
             Paul Drewes

LM8+     (development)
             Rutger Bruil
             Pieter Bottema
             Reinoud de Groot 
             Jolmer van der Sluis
             Michiel Jonkman
             Dennis Beemsterboer
             Evert Leemreis
             Maarten Tromp                 
             Stuur: Peter Wiersum

W2-       Helen Tanger
             Nienke Kingma

W4-       Nienke Dekkers
             Laura Posthuma
             Reina Sikkema
             Renee van Rooyen

W4x       (vrouwen dubbel-vier WK onder 23)
             Ellen Maas
             Marije van Amersfoort  
             Willemiek Everts
             Katie Steenman

W8+      Sarah Siegelaar          
             Jacobine Veenhoven
             Marlies Smulders
             Hurnet Dekkers
             Femke Dekker
             Roline Repelaer van Driel
             Annemarieke van Rumpt
             Annemiek de Haan
             Stuur: Ester Workel

LW1x     Marit van Eupen

LW1x     Annelies Labots

LW1x     Eeke Thomee

LTA4+    Nienke Vlotman
             Martin Lauriks
             Paul de Jong
             Marleen Sanderse
             Stuur: Djai van de Vondervoort

LTA4+    David Geuzebroek
             Tim de Vries
             Joleen Hakker
             Lisette de Heide
             Stuur: Daan Weide

M8+       Mitchel Steenman
             Gerritjan Eggenkamp
             Roel Haen
             Simon Glazenborg
             Peter Vos
             Daniel Mensch
             Diederik Simon
             David Kuiper
             Stuur: Niels van den Bovenkamp

Equipe World Cup I 

Linz, 1-3 juni 2007

EQUIPE

M1x       Sjoerd Hamburger                              

M4-        Gijs Vermeulen
             Jan Willem Gabriels
             Matthijs Vellenga
             Geert Cirkel

M8+       Mitchel Steenman
             Gerritjan Eggenkamp
             Roel Haen
             Simon Glazenborg
             Christof Coenders
             David Kuiper
             Willem Jan de Graaf          
             Olaf van Andel
             Stuur: Niels van den Bovenkamp

LM1x     Jaap Schouten

LM1x     Alwin Snijders

LM2-      Paul Drewes
             Roeland Lievens

LM4-      Ivo Snijders
             Gerard van der Linden
             Arnoud Greidanus
             Wolter Blankert

W2-        Laura Posthuma
              Marit van Eupen

W2-        Helen Tanger
              Nienke Kingma

W8+       Femke Dekker
              Jacobine Veenhoven
              Marlies Smulders
              Hurnet Dekkers
              Annemarieke van Rumpt
              Roline Repelaer van Driel
              Sarah Siegelaar
              Annemiek de Haan
              Stuur: Ester Workel