Hoofdsponsor

Aegon.nl
 
 Sponsor
ORANJEWOUD
 Partner
Lotto
Sitemap
Contact webmaster
   Registreren    Interactie    Vraag en antwoord    Inschrijven    Webwinkel  

Equipes & resultaten 2008

Equipe WK

Linz, 22 tot 27 juli 2008

LM1x

Jaap Schouten

 

 

 

 
Coach Lily Wabeke   
     
     

LM2-

Roeland Lievens

 

 

Arnoud Greidanus

 

 

 

 
Coach  Jeroen de Zwart   
     
     

LM8+

Maarten de Boer

 

 

Maarten Tromp

 

 

Jolmer van der Sluis

 

 

Reinout de Groot

 

 

Dennis Beemsterboer

 

 

Pieter Rom Colthof

 

 

Diederik van den Bouwhuizen

 

 

Rutger Bruil

 
     
Stuur Hergen Meijer  
     
Coach  Jan Klerks   
  Daniël Parelberg   


Equipe WKJ

Linz, 22 tot 27 juli 2008

M4x

Freek Robbers

 

Dirk Uittenbogaard

 

Daan Brühl

 

Allard van den Hoven

   
Reserve  Thijs IJsbrandy 
   
Coach  Herman Boelen 
   
   

W4x

Annick Taselaar

 

Nicole Beukers

 

Lisanne van Geffen

 

Daphne van Wees

 

 

Reserve

Nine Douwes Dekker

 

 

Coach  Ludo de Man 

Equipe U23

Brandenburg, 17 tot 20 juli 2008

M1x

Koen Pouwels

Gyas

     

Coach

Sybolt de Vries

 
     


M8+

Robert Wijers

Nereus

 

Derk Noordhuis

Aegir

 

Hilko Swank

Nereus

 

Ruben Knab

Nereus

 

Teun Kraaij

Okeanos

 

Harmen Eefting

Njord

 

Philip van der Linde

Nereus

 

Jelte van Oostveen

Laga

 

Ryan den Drijver

Laga

     

Coach 

Stynke Docter 

 
     


LM2-

Vincent Muda

RIC

 

Tycho Muda

Skøll

     

Coach 

Jeroen Spaans 

 
     


LM4-

Steven van Dooren

Nereus

 

Henk Jan Scholten

Aegir

 

Thom van den Anker

Aegir

 

Peter Kromdijk
 

Okeanos

Coach  Rob Jonkman  


W4-

Swana van Schaardenburg



Nereus

 

Myrthe van Dijk

Nereus

 

Olivia van Rooijen

Nereus

 

Wianka van Dorp

Skadi

     

Coach 

Martijn Witteveen 

 
     
     

LM1x

Joris Pijs

Gyas

     

Coach

Govert Pellikaan

 
     
     

W2x

Kirsten Wielaard

Nereus

 

Katie Steenman

Skadi

     
Coach  Hinne Paul Krolis    
     

W1x

Marije van Amersfoort (reserve) 


Njord

Coach Ruben van Bodegom   
     
     

LW2x

Amber van Zomeren

Nereus

Coach 

Sofie Valk

Roel Buller

Nereus

     
     

M2-
Reserve

Govert Viergever 


Nereus

Reserve 

Bob van Velsen 

Nereus

     
Coach  Jeroen Spaans   

Equipe Coupe de la Jeunesse

Cork, 18 tot 20 juli 2008

M1x

Maarten Oranje

   

M2x

Ide Hingstman

 

Simon van Schoten

   

M4x

Tim van de Vendel

 

Gijs Ligtenberg

 

Thijs IJsbrandy

 

Elmer van Ewijk

   

M2-

Ole ter Haar

 

Elver de Bie

   

M4-

Lars de Roo

 

Erik van de Zande

 

Paul Pontenagel

 

Chris Westdijk

   

W1x

Julia van Campen

   

W2x

Lisa Leijssen

 

Lisa Wörner

   

W4-

Anne-Marieke Küppers

 

Marleen Mol

 

Celine van Rensburg

 

Ghislaine Boschman

   

W4x

Kirsten Lanz

 

Nine Douwes Dekker

 

Yaira Schoester

 

Annemarie Bernhard

Equipe Internationale Adaptive Regatta 

Poznan, 15 tot en met 18 juni 2008

LTAM4+

Paul de Jong

Amphitrite

 

Martin Lauriks

RIC

 

Joleen Hakker

Hemus

 

Nienke Vlotman

RIC

     

Stuur

Anne van de Staak

RIC

     

Coach

Tom Sieverding

 

Equipe Olympisch Kwalificatie Toernooi

Poznan, 15 tot en met 18 juni 2008

LW2x

Kirsten van der Kolk

Nereus

 

Marit van Eupen 

Nereus

     

M8+

Olaf Andel

Skadi

 

Diederik Simon

Nereus

 

Meindert Klem

Willem III

 

Rogier Blink

Gyas

 

Olivier Siegelaar

Laga

 

Jozef Klaassen

Nereus

 

David Kuiper

Skadi

 

Mitchel Steenman

Skadi

     

stuur

Peter Wiersum

Proteus

     

res

Peter Vos

Argo

res

Reinder Lubbers

Aegir

     

W8+

Femke Dekker

Nereus

 

Helen Tanger

Okeanos

 

Nienke Kingma