Visual

Overzicht Nationale Kampioenen skiff & twee-zonder 2017

Afgelopen weekend is er op de Aegon NK Klein / Hollandia Roeiwedstrijden gestreden om de nationale titels in de skiff en twee-zonder. De KNRB feliciteert alle Nationale Kampioenen 2017 met hun prestatie. Hieronder een overzicht van de winnaars:
Alle overige uitslagen zijn hier te vinden.

Dames:
Meisjes 16 skiff (M16 1x)
1: Birgit Cornelissen (De Maas)
2: Fien van Westreenen (Willem III)
3: Pien Ruigrok (De Maas)

Meisjes 18 skiff (M18 1x)
1: Isabel van Opzeeland (Die Leythe)
2: Femke van de Vliet (Viking)
3: Ilse Feenstra (De Maas)

Lichte dames skiff (LDE1x)
1: Marieke Keijser (De Maas) (Tevens U23 kampioen)
2: Amber Kraak (Vidar)
3: Martine Veldhuis (Nereus)

Dames <23 skiff (DSB1x)
1: Elsbeth Beeres (Skøll)

Dames skiff (DE1x)
1: Sophie Souwer (Gyas)
2: Lisa Scheenaard (Thêta)
3: Roos de Jong (Proteus)

Dames twee-zonder (DE2-)
1: Veronique Meester (Nereus) & Ymkje Clevering (Gyas)
2: José van Veen (Tromp) & Lies Rustenburg (Skøll)
3: Aletta Jorritsma (Nereus) & Karolien Florijn (Die Leythe)

Heren:
Jongens 16 skiff (J16 1x)
1: Jelmer Bennema (Viking)
2: David van Velden (Willem III)
3: Jelle Bakker (De Hunze)

Jongens 18 skiff (J18 1x)
1: Gert Jan van Doorn (Die Leythe)
2: Olav Molenaar (’t Spaarne)
3: Charles de Monchy (De Maas)

Jongens 18 twee-zonder (J18 2-)
1: Jasper Joordens & Hilmar Verbeek (MWC)
2: Lodewijk Tilanus & Thomas de Hertog (Willem III)
3: Jacco Broeren & Niels Hutter (Viking)

Lichte heren <23 skiff (LSB1x)
1: Freek Temming (Nereus)

Lichte heren skiff (LE1x)
1: Lennart van Lierop (Skøll)
2: Jort van Gennep (Nereus)
3: Tim Heijbrock (Willem III)

Heren <23 skiff (SB1x)
1: Luuk Adema (Gyas)

Heren skiff (E1x)
1: Koen Metsemakers (Phocas)
2: Niki van Sprang (Pampus)
3: Abe Wiersma (Nereus)

Lichte heren twee-zonder (LE2-)
1: Nils Meyer & Sybren Visser (Gyas)
2: Bram Kamerbeek & Wietse van Blitterswijk (Aegir)
3: Jesse Jans Bergman & Maciek Mika (Nereus)

Heren twee-zonder <23 (SB2-)
1: Sjoerd Hutter & Pieter Bruins / Skadi

Heren twee-zonder (E2-)
1: Ruben Knab (Nereus) & Roel Braas (Okeanos)
2: Kaj Hendriks & Harold Langen (Triton)
3: Bo Wullings & Lex van den Herik (Nereus)

Sponsoren en partners KNRB