Visual

Overzicht nationale kampioenen junioren groot 2017

In het weekend van 3 en 4 juni werd er op het Aegon NK Junioren Groot gestreden om de nationale titels in de dubbeltwee, de vier en de acht. De KNRB feliciteert alle nationale junioren kampioenen 2017 met hun prestatie. Hieronder een overzicht van de winnaars:

Dames

Meisjes 16 dubbelvier-zonder (M16 4x)
1: Pien Ruigrok (De Maas), Pleun Bon (Willem III), Birgit Cornelissen (De Maas), Fien van Westreenen (Willem III)
2. Anne Kooijenga (Willem III), Charlotte Russel (Willem III), Kiene Remijn (De Amstel), Jet Zandbergen (Willem III)
3. Katinka Westra Hoekzema, Milati Frisart, Elke Schokking, Adinda Frisart (allen Tromp)

Meisjes 18 dubbelvier-zonder (M18 4x)
1. Femke van de Vliet (Viking), Naomi Visser (Willem III), Femke Paulis (Sallant), Ilse Feenstra (De Maas)
2. Pau Koster (De Maas), Adine de Keijzer (De Maas), Sophie Mans (Maastrichtsche), Caroline Barbier (Maastrischtsche)
3. Saartje van der Wurff (Willem III), Inez den Hond (Willem III), Aaf Vos (Willem III), Anne-Fleur van der Zee (Gouda)

Meisjes 18 dubbeltwee (M18 2x)
1. Ilse Feenstra (De Maas), Femke van de Vliet (Viking)
2. Anne Martine Klok (De Amstel), Josette Derksen (De Amstel)
3. Naomi Visser (Willem III), Femke Paulis (Salland)

Meisjes 16 dubbeltwee (M162x)
1. Adine de Keijzer (De Maas), Pau Koster (De Maas)
2. Jildou Wassenaar (Die Leythe), Mina Henderson (Die Leythe)
3. Pien Ruigrok (De Maas), Jolien Feenstra (De Maas)

Meisjes 18 acht (M18 8+)
1. Naomi Visser (WIL), Ilse Feenstra (MAA), Inez den Hond (WIL), Anne-Fleur van der Zee (GOU), Josette Derksen (AMS), Anne Martine Klok (AMS), Femke Paulis (SAL), Femke van de Vliet (VIK), st. Job Sesink (VIK).
2. Nan Prins (AMS), Marlies Buné (TRO), Mare Schulten (TRO), Margaux Seton (VIK), Susan Temming (TRO), Willemijn van Olderen (TRO), Iris Klok (AMS), Jessy Vermeer (RIC), st. Isa van Dulken (TRO)
3. Maartje Geurs (VIK), Evie Rademaker (VIK), Myrte Vet (VIK), Mirthe Wissink (VIK), Veronique van der Berg (DDS), Eline Vieveen (DDS), Rebecca Kole (PAM), Celine van der Hijden (PAM), st. Merlijn Kools (AMS)

Jongens

Jongens 18 vier-zonder (J18 4-)
1. Gijs Schwarz (Het Spaarne), Noud Scholten (Het Spaarne), Edwin van der Maarel (Laga), Olav Molenaar (Het Spaarne)
2. Eli Brouwer (Viking), Lars Kreiter (Roosendaalse), Paolo Pantano (RIC), Raymond Huisman (RIC)
3. Max Jager (Hemus), Bas Bosman (Naarden), Jelle Koopman (Hemus), Finn Florijn (Die Leythe)

Jongens 18 dubbelvier-zonder (J18 4x)
1. Gert Jan van Doorn (Die Leythe), Lodewijk Tilanus (Willem III), Charles de Monchy (De Maas), Hilmar Verbeek (Maastrichtsche)
2. Lucas Hofman, Thijs Kroeze, Casper Luyken, Max Gompel (Tromp)
3. Eli Brouwer (Viking), Lars Kreiter (Roosendaalse), Paolo Pantano (RIC), Raymond Huisman (RIC)

Jongens 16 dubbelvier-zonder (J16 4x)
1. Olivier de Boer, Willem Stoop, Bouke Hoekstra, Jaap Worm (Willem III)
2. Felix Mebius (De Hunze), Jan Huib Veninga (Neptunus), Aldo Pantano (RIC), Jelle Bakker (De Hunze)
3. David Verboom (Willem III), David van Velden (Willem III), Cas Simons (Willem III), Julius van Hulst (De Hertog)

Jongens 18 dubbeltwee (J18 2x)
1. Max Gompel (Tromp), Casper van Luyken (Tromp)
2. Hilmar Verbeek (Maastrichtsche), Stefan Slagter (Hemus)
3. Charles de Monchy (De Maas), Lodewijk Tilanus (Willem III)

Jongens 16 dubbeltwee (J16 2x)
1. David Verboom (Willem III), David van Velden (Willem III)
2. Tijmen Spaargaren (Het Spaarne), Wietse Morreau (Het Spaarne)
3. Willem Stoop (Willem III), Bouke Hoekstra (Willem III)

Jongens 18 acht (J18 8+)
1. Alle Kolff (NAA), Hilmar Verbeek (MWC), Joost Schwarz (SPA), Bas Bosman (NAA), Stefan Slagter (Hemus), Max Jager (Hemus), Jelle Koopman (Hemus), Finn Florijn (LEY), st. Mees van Nierop (SPA)
2. Sjoerd van Loon (TOR), Jasper Schaap (ZWO), Jacco Broeren (VIK), Eli Brouwer (VIK), Lars Kreiter (ROO), Lars Pals (RIC), Paolo Pantano (RIC), Raymond Huisman (RIC), st. August Rühl (WIL)
3. Max Röell (WIL), Wolf Gautier (HOO), Thomas Bierman (SPA), Abel Westland (AMS), Floris Klein Obbink (WIL), Rense Doornink (AMS), Marten Steketee (WIL), Daan van der Biezen (SPA), st. Thomas Markhorst (WIL)

Sponsoren en partners KNRB