Visual

Overzicht Nationale Kampioenen skiff & twee-zonder 2018

Afgelopen weekend is er op de Aegon NK Klein / Hollandia Roeiwedstrijden gestreden om de nationale titels in de skiff en twee-zonder.

De KNRB feliciteert alle Nationale Kampioenen 2018 met hun prestatie. Hieronder een overzicht van de winnaars:

Alle andere winnaars zijn hier te vinden.

Dames

Meisjes 16 skiff (M16 1x)
1. Hannah Otterloo (Die Leythe)
2. Fréderique Pals (De Hoop)
3. Annelotte Maitland (Gouda)

Meisjes 18 skiff (M18 1x)
1. Femke Paulis (Salland)
2. Lisa Bruijnincx (Gouda)
3. Fien van Westreenen (Willem III)

Lichte dames elite skiff (LDE 1x)
1. Marieke Keijser (Skadi) (tevens U23 kampioen)
2. Martine Veldhuis (Nereus)
3. Ilse Paulis (Nereus)

Dames U23 skiff (DSB 1x)
1. Minke Holleboom (Euros)

Dames elite skiff (DE 1x)
1. Lisa Scheenaard (Thêta)
2. Roos de Jong (Proteus)
3. Karolien Florijn (Die Leythe)

Dames elite twee-zonder (DE 2-)
1. Aletta Jorritsma en Veronique Meester (Nereus)
2. Ymkje Clevering (Gyas) en José van Veen (Pelargos)
3. Ellen Hogerwerf (Proteus) en Monica Lanz (Triton)

Dames U23 twee-zonder (DSB 2-)
1. Elsbeth Beeres (Skoll) en Laila Youssifou (Laga)

Heren

Jongens 16 skiff (J16 1x)
1. Jelle Bakker (Hunze)
2. Ruben Kouwenhoven (Die Leythe)
3. Alexander Suyver (Die Leythe)

Jongens 18 skiff (J18 1x)
1. Ies Wiersma (Willem III)
2. Siemen Veenstra (Basler – CH)
3. Wietse Morreau (Spaarne)

Heren elite skiff (HE 1x)
1. Koen Metsemakers (Phocas)
2. Abe Wiersma (Nereus)
3. Tone Wieten (Nereus)

Heren U23 skiff (HSB 1x)
1. Melvin Twellaar (Aegir)

Lichte heren elite skiff (LHE 1x)
1. Obbe Tibben (Skøll) (tevens U23 kampioen)
2. Damion Eigenberg (Gyas)
3. Ward van Zeijl (Asopos de Vliet)

Heren elite twee-zonder (HE 2-)
1. Kaj Hendriks en Harold Langen (Triton)
2. Jasper Tissen (Skadi) en Ruben Knab (Nereus)
3. Vincent Klaassens (Proteus) en Sander de Graaf (Thêta)

Heren U23 twee-zonder (HSB 2-)
1. Steven Coevert (Proteus) en Olav Molenaar (Skøll)

Lichte heren elite twee-zonder (LHE 2-)
1. Julian Bakker en Tijmen van Rietbergen (Argo)
2. Theo van Hal en Chris Lokin (Euros)
3. Jelle van Haasteren en Mitch Geraedts (Laga)