Medewerkers bondsbureau

Algemeen

Directeur
Monica Visser
monica.visser@knrb.nl

Financieel manager
Etienne Rijntjes
etienne.rijntjes@knrb.nl

Management assistent
Sigrid Dogger
sigrid.dogger@knrb.nl

Communicatie & Sponsoring

Manager marketing & sponsoring
Edwin Jansen
edwin.jansen@knrb.nl

Manager communicatie
Gaby Kuijpers
06 49680694
gaby.kuijpers@knrb.nl

Medewerker communicatie
Marloes Polman (tot dec ’17)
marloes.polman@knrb.nl

Sportparticipatie

Manager sportparticipatie
Kristel Kooij
kristel.kooij@knrb.nl

Accountmanager verenigingen 
Margriet Zietse
margriet.zietse@knrb.nl

Medewerkers sportparticipatie
Marjelle van Wijk
sportparticipatie@knrb.nl
Esli de Kok
esli.dekok@knrb.nl

Topsport

Technisch directeur
Hessel Evertse
hessel.evertse@knrb.nl

Manager Aegon Nationaal RoeiTeam
Puck van Hasselt
puck.vanhasselt@knrb.nl

Verzoeken vanuit de pers voor het Aegon Nationaal RoeiTeam kunnen gestuurd worden naar puck.vanhasselt@knrb.nl met in de cc gaby.kuijpers@knrb.nl.

Overige persverzoeken kunnen gestuurd worden naar gaby.kuijpers@knrb.nl en edwin.jansen@knrb.nl.

Sponsoren en partners KNRB