Team KNRB

Algemeen

Directeur
Monica Visser
monica.visser@knrb.nl

Financieel manager
Etienne Rijntjes
etienne.rijntjes@knrb.nl

Management assistent
Marjelle van Wijk
marjelle.vanwijk@knrb.nl 

Stijn Karst
stijn.karst@knrb.nl

Communicatie & Sponsoring

Manager marketing & sponsoring
Edwin Jansen
edwin.jansen@knrb.nl

Manager communicatie
Gaby Kuijpers
06 49680694
gaby.kuijpers@knrb.nl

Online communicatie
Anouk van Veldhuizen
anouk.van.veldhuizen@knrb.nl

Sportparticipatie

Manager sportparticipatie
Kristel Kooij
kristel.kooij@knrb.nl

Accountmanager verenigingen 
Margriet Zietse
margriet.zietse@knrb.nl

Medewerkers sportparticipatie
Esli de Kok
esli.dekok@knrb.nl

Stijn Stevens
stijn.stevens@knrb.nl

Marjelle van Wijk (maandag aanwezig)
marjelle.vanwijk@knrb.nl

Topsport / Talentontwikkeling

Technisch directeur
Hessel Evertse
hessel.evertse@knrb.nl

Manager Aegon Nationaal RoeiTeam
Puck van Hasselt
puck.vanhasselt@knrb.nl

Manager Talentontwikkeling
Sigrid Dogger
sigrid.dogger@knrb.nl

High Performance Aegon Nationaal RoeiTeam:
Begeleiding Nationaal Roeiteam

Verzoeken vanuit de pers voor het Aegon Nationaal RoeiTeam kunnen gestuurd worden naar puck.vanhasselt@knrb.nl met in de cc gaby.kuijpers@knrb.nl. Overige persverzoeken kunnen gestuurd worden naar gaby.kuijpers@knrb.nl en edwin.jansen@knrb.nl.