Agenda

Hieronder vind je een overzicht van de verschillende roei-evenementen.

april
29apr
34ste Rottebokaal
mei
06mei
Zaanmarathon (Jisperveld)
06mei
Tromp jeugdwedstrijden
06mei
Amstel Jeugd Voorjaarswedstrijden 2017
06mei
Damen Raceroei Regatta
07mei
Brabant8
13mei
Proteus-Eretes in 't Kort
13mei
Proteus-Eretes in 't Lang
14mei
Spaarne Lente Race
20mei
Orca's Mixed Toernooi
20mei
Gyas Meerkamp
20mei
Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden
21mei
Jeugdwedstrijden Naarden
26mei
Pelargos Hofvijver Regatta
26mei
Elfsteden Roeimarathon
27mei
Grolsch Euros Drienerlo Regatta
28mei
18e Dommel Regatta
juni
02jun
Aegon Nationaal School Roei Kampioenschap
02jun
48ste ThetisSprint wedstrijden
03jun
Pinkster skifwedstrijden voor de jeugd
03jun
ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017
03jun
34e Northwave Asopos Driekamp
07jun
42nd Parthenon-EY Ringvaart Regatta
10jun
ZZV Jeugd- en juniorwedstrijden
10jun
Heineken Okeanos Competitie Sprint
10jun
ZRB 2017
11jun
32ste Galgewater Jeugdwedstrijden
11jun
Zwartewater Regatta 2017 (Zwolsche Vecht Regatta)
17jun
Orca Competitie Slotwedstrijden
17jun
Dutch Masters Open TILBURG
24jun
18e Midzomer Vechtrace
24jun
Markregatta, de 5 km van Breda
24jun
RIC Jeugdwedstrijden
24jun
Aegon Koninklijke - Holland Beker
30jun
58e Argo Sprintkampioenschappen
juli
01jul
NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien
08jul
Van Oord - Nautilus Bedrijvenregatta
augustus
26aug
Rijnlandmarathon
september
02sep
Noordhollandtocht
02sep
Fylí Agon
09sep
Dam tot Dijkroei
10sep
IJsselregatta
16sep
Mastenbroek Marathon 2017
16sep
Pampus Juniorenwedstrijd Tweekamp
16sep
13 (NL) Army Regatta
17sep
21e Cottwich Almelo Regatta
17sep
Goudse Mijl
23sep
Groene Hart Marathon rond Alphen
23sep
Head First Race 2017
24sep
Amstelbeker
24sep
Jeugd/junioren wedstrijden De Where
30sep
Vechtrace
30sep
Eemhead
30sep
Thêta Herfstregatta
oktober
01okt
Waterwolf Marathon
01okt
Amstel Jeugd Najaarswedstrijden 2017
07okt
Knorrensteijn Memorial Regatta
07okt
Moordregatta om de Bockenrijdersbokaal
08okt
Amstel-Drecht Regatta
08okt
Abcoude-Amsterdam
14okt
16de Abeelenrace
14okt
18e Weesper Molen Wedstrijd
14okt
32e Tromp Boat Races
21okt
47e Asopos Najaarswedstrijden
november
05nov
48e Novembervieren Wedstrijd
11nov
36e Lingebokaal
11nov
Paul Veenemans Prijs 2017
11nov
11e Argo Najaars Slotwedstrijden
19nov
Korte Vliet Wedstrijden
19nov
28e Suikerrace
26nov
39ste Hel van het Noorden
26nov
Beatrix Winter Race
december
09dec
Aegon NKIR 2017
januari
13jan
Open Jeugd Ergometerwedstrijden
27jan
Baarnsche Ergometer Kampioenschappen
februari
11feb
Twentsche WinterWedstrijden
Sponsoren en partners KNRB