roeien.nl knrb.nl KNRB store
Mijn RoeienMijn Vereniging
Wedstrijden & Evenementen Klassementen

Development Klassement DK

Klassementsstanden

Tussenstanden in het klassement worden op deze pagina gepubliceerd.

Heren zwaar 4-

PlaatsPloegen BVRRRNWRNSRFTTOverwinningen
1Saurus1010310,533,52
2Argo071015322
3Thêta7887,530,5
4Skadi867930
5Laga6441226
6Proteus-Eretes 1 (Deiters)456621
7Skøll315312
8Gyas2314,510,5
9Asopos de Vliet500DNS5
10Okeanos1021,54,5
11Vidar02DNSDNS2
12Aegir0DNSDNSDNS0
12Proteus-Eretes 2 (Lowther)00DNSDNS0
12Triton000DNS0
12OrcaDNSDNSDNSDNS0

Dames zwaar 4-

PlaatsPloegen BVRRRNWRNSRFTTOverwinningen
1Skøll 1 (Hertog)571015372
2Skadi 1 (Van Aanholt)810612361
3Euros 1105810,533,51
4Okeanos7877,529,5
5Njord 1665926
6Njord 22034,59,5
7Phocas 1 (Suichies)40239
8Euros 20141,56,5
9Skøll 2 (Evers)00066
10Argo140DNS5
11Vidar300DNS3
11Triton03DNSDNS3
13Laga02DNS02
14Proteus-Eretes00101
15Asopos de Vliet00DNS00
15Phocas 2 (Dokter)00DNS00
15Skadi 2 (Bienfait)00DNSDNS0
15Gyas/Aegir00DNSDNS0

Heren licht 4-

PlaatsPloegen BVRRRNWRNSRFTTOverwinningen
1Asopos de Vliet10101010,540,53
2Proteus-Eretes 1 (Van der Hoorn)75815351
3Skøll8761233
4Laga687930
5Argo5644,519,5
6Proteus-Eretes 2 (Planken)2337,515,5
7Njord115613
8Nereus34DNSDNS7
9Triton40DNSDNS4
10Skadi02DNSDNS2
11OrcaDNSDNSDNSDNS0

Heren zwaar 2x

PlaatsPloegen BVRRRNWRNSRFTTOverwinningen
1Euros1081015433
2Laga610712351
3Skøll 1 (Moerman)8387,526,5
4Vidar476926
5Gyas16510,522,5
6Njord 2 (Remmerswaal)254617
7Njord 1 (Tilman)7024,513,5
8Orca3431,51,5
9Skadi510DNS7
10Okeanos00134
11Nereus02DNSDNS2
12Aegir00DNSDNS0
12Saurus0DNSDNSDNS0
12Skøll 2 (Pol)0DNSDNSDNS0
12Triton 1 (Van der Zwan)0DNSDNSDNS0
12Triton 2 (Arntz)DNSDNSDNSDNS0

Dames zwaar 2x

PlaatsPloegen BVRRRNWRNSRFTTOverwinningen
1Saurus/MWC881012381
2Skøll73815331
3Orca 3 (Oelderik)101074,531,52
4Aegir476926
5Argo55310,523,5
6Orca 1 (Demmers)3657,521,5
7Triton1DNS4611
8Okeanos 2 (Schuit)6DNSDNSDNS6
8Laga042DNS6
10Vidar00134
11Saurus0101,52,5
12Nereus2DNSDNSDNS2
12Proteus-Eretes020DNS2
14Okeanos 1 (Ballantine)00DNSDNS0
14Asopos de Vliet00000
14Orca 2 (Van Capelle)0DNSDNSDNS0

Heren licht 2x

PlaatsPloegen BVRRRNWRNSRFTTOverwinningen
1Njord10101015454
2Skøll 1 (Dusseldorp)8781235
3Triton 1 (De Boer)76710,530,5
4Proteus-Eretes685625
5Laga 2 (Bodegom)5447,520,5
6Laga 1 (De Waard)353920
7Phocas 2 (Van der Worp)026311
8Euros4014,59,5
9Okeanos13206
10Skøll 2 (Meijerink)21DNSDNS3
11Thêta0001,51,5
12Aegir00DNSDNS0
12Phocas 3 (Willems)000DNS0
12Vidar00DNSDNS0
12Orca0DNSDNSDNS0
12Phocas 1 (Mulder)0DNSDNSDNS0
12Skadi0DNS0DNS0
12Triton 2 (Ten Tusscher)0DNS0DNS0

Dames licht 2x

PlaatsPloegen BVRRRNWRNSRFTTOverwinningen
1Argo10101015454
2Njord/Skøll75810,530,5
3Laga 1 (Spreeuw)0861226
4Nereus5377,522,5
5Triton 1 (Van der Ben)345921
6Proteus-Eretes273618
7Triton 2 (Hazelbag)6214,513,5
8Okeanos460DNS10
9Skadi 1 (Jonker)81DNSDNS9
10Njord00404
11Asopos de Vliet0021,53,5
12Laga 2 (Out)00033
13Gyas 2 (Therrien)10001
14Aegir000DNS0
14Orca000DNS0
14Skadi 2 (De Witte)00DNSDNS0
14Skøll000DNS0
14Gyas 1 (Mollema)DNSDNSDNSDNS0

Contact

Klassementsleiding

Wedstrijdleiding: Fabian Bos 

Hoofd van de Jury: Laurens van Campen.

Contact: [email protected]

KNRB sportparticipatie

De KNRB klassementen vallen onder KNRB sportparticipatie.

De verantwoordelijk bestuurder is de commissaris Evenementen.

Downloads

Downloaden Bepalingen DK 2023 .pdf - 461 KB