roeien.nl knrb.nl KNRB store
Mijn RoeienMijn Vereniging
Wedstrijden & Evenementen Klassementen

Eerstejaars Klassement EJK

Klassementsstanden

Tussenstanden in het klassement worden op deze pagina gepubliceerd.

Heren zwaar 8+

PlaatsPloegen WWH4KHeadVARHOLZRBARBWRNSRFTTOverwinningen
1NereusDNS1010101010776705
2NjordDNS778886515641
3LagaDNS86DNS7683947
4GyasDNS4451410210,540,51
5Proteus-EretesDNS1360051012371
6OkeanosDNS3226548333
7OrcaDNS58037311,528,5
8TritonDNS65700044,526,5
9VidarDNS21123267,524,5
10PelargosDNS000500005
11SkadiDNS000400004
11SkøllDNS003010004
11ArgoDNS0040DNS0004
14AegirDNS000021003
15PhocasDNS0000DNS00DNS0
15Asopos de VlietDNS0DNS000DNSDNS00
15ThêtaDNS0000DNS0DNSDNS0

Dames zwaar 8+

PlaatsPloegen WWH4KHeadVARHOLZRBARBWRNSRFTTOverwinningen
1NereusDNS10101010881012785
2AegirDNS775871077,558,51
3OrcaDNS887347510,552,5
4NjordDNS5140106815492
5SkøllDNS6387526946
6OkeanosDNS1060630622
7Asopos de VlietDNS300434DNF4,518,5
8TritonDNS0501051315
8GyasDNS44DNS5002015
10LagaDNS22321031,514,5
11SkadiDNS0026210011
11PhocasDNS0610004011
13Proteus-EretesDNS000000000
13ArgoDNS00000DNSDNSDNS0

Heren licht 8+

PlaatsPloegWWH4KHeadVARHOLZRBARBWRNSRFTTOverwinningen
1LagaDNS1010101087715775
2NjordDNS777510884,556,51
3SkøllDNS356371510,540,5
3NereusDNS88886011,540,5
5OkeanosDNS0021561012361
6SkadiDNS4144406932
6OrcaDNS5607DNS44632
8GyasDNS6430053324
9TritonDNS2350300013
10SaurusDNSDNS00201000121
10VidarDNS0016122012
12Proteus-EretesDNSDNS2002007,511,5
13AegirDNS1000030DNS4
14Asopos de VlietDNS000000DNF00
14PhocasDNS00DNSDNSDNSDNSDNSDNS0

Dames licht 4*

PlaatsPloegen WWH4KHeadVARHOLZRBARBWRNSRFTTOverwinningen
1SkadiDNS1055787515622
2SkøllDNS8810871019612
3NjordDNS61083581010,560,52
4AegirDNS34610105612562
5Asopos de VlietDNS76762474,543,5
6TritonDNS5732638639
77OrcaDNS03153047,523,5
8EurosDNS42441DNSDNS1,516,5
9LagaDNS112146DNS015
10OkeanosDNS2000030DNS5
11PhocasDNSDNS00001034
12Proteus-EretesDNS0000DNS0303
13GyasDNS000000202
14SaurusDNS0000000DNS0
14NereusDNS000DNS000DNS0
14VidarDNSDNSDNS0DNS0DNS0DNS0
14ArgoDNS000000DNSDNS0
14PelargosDNS000DNSDNSDNSDNS00

Heren zwaar 4+

PlaatsPloegen WWHeadVARBVRHOLZRBARBWRNSRFTTOverwinningen
1EurosDNS10108101010815816
2LagaDNS88108881012722
33Proteus-EretesDNS555657610,549,5
4SaurusDNS4467464944
5OrcaDNS6644DNS557,537,5
6NereusDNS77007DSQ7DNS28
7NjordDNSDNS3756DNSDNSDNS21

Dames zwaar 4+

PlaatsPloegen WWHeadVARBVRHOLZRBARBWestNSRFTTOverwinningen
1EurosDNS1010101010101015858
2SaurusDNS75855581255
3VidarDNS665488710,554,5
4ThêtaDNS47777667,551,5
5PelargosDNS5466675645
5NereusDNS884844DNS945

Heren licht 4*

PlaatsPloegen WWH4KHeadVARHOLZRBARBWRNSRFTTOverwinnningen
1ArgoDNS81010810101015816
2Dudok van HeelDNS1067108889662
3ThêtaDNS77866761259
4EurosDNS68677DNS710,551,5

Contact

Klassementsleiding

Wedstrijdleiding: Robin van Groesen en Hein Hottentot

Hoofd van de Jury: Remco Nabuurs.

Contact: [email protected]

KNRB sportparticipatie

De KNRB klassementen vallen onder KNRB sportparticipatie.

De verantwoordelijk bestuurder is de commissaris Evenementen.

Downloads

Downloaden Bepalingen EJK 2023 .pdf - 473 KB